Spotkanie integracyjne w Borku

  • By ml
  • 18 września, 2015
  • Komentowanie nie jest możliwe

16.09.2015 odbył się wyjazd uczniów klas pierwszych do Centrum Aktywnego Wypoczynku w Borku. Celem spotkania była integracja zespołów klasowych, w której uczestniczyły klasy: I TEa, I TEb, I TEc, I TEd, I TEe, I TEf,  I za i I zb oraz rekreacja na wolnym powietrzu.

Spotkanie pozwoliło zintegrować społeczność klas pierwszych, miłym akcentem był grill – smażona kiełbaska i gorąca herbata. Na wolnym powietrzu odbyła się rekreacja, co uczestnikom spotkania przysporzyło dużo radości i zadowolenia. Młodzież przedstawiła przygotowane przez siebie prezentacje, piosenki oraz wykonane plakaty. Integracja klas pierwszych odbyła się pod opieką wychowawców: Pani Renaty Sroki, Pani Anny Biernat, Pani Katarzyny Kielar, Pana Jacka Mierzwińskiego, Pani Teresy Tomczyk, Pani Katarzyny Wojas, Pani Justyny Krzysik- Bijaty, Pani Anety Zagaty, Pani Pedagog Anny Wojs,  Wychowawców – przedstawicieli Komendy OHP w Bochni -  Pani Agaty Witowskiej i Pani Moniki Tylki, Opiekuna Świetlicy Pani Anny Szewczyk.

Dziękujemy Komendzie OHP w Bochni – za dofinansowanie spotkania integracyjnego klas pierwszych w ramach współpracy i realizacji Programu Profilaktycznego.

 

 

Categories: Aktualności

Comments are closed.