A co gdyby…?

  • By ml
  • 15 lutego, 2016
  • Komentowanie nie jest możliwe

Ekonomik z założenia szkołą humanistyczną nie jest. Nie oznacza to jednak, że nie ma w nim prawdziwych humanistów, w dodatku takich, którzy nie boją się brać udziału w konkursach literackich, a nawet mają odwagę te konkursy wygrywać!  

Miło nam ogłosić, że podobnie jak w ubiegłym roku nasza szkoła została laureatem konkursu „Książka na medal” i że uczeń – Mateusz Marszałek z klasy 4 TE d zdobył I miejsce swoją zaskakującą recenzją dość nietypowej książki Randalla Munroe „What if? A co gdyby?” Doceniono również pracę Jakuba Słabosza z klasy 3 TEe, którego pasją jest pisarstwo i który zdobył wyróżnienie za recenzję „Pieśni Lodu i Ognia”, jednego z najlepiej sprzedających się obecnie cykli książkowych autorstwa George’a R.R Martina.

Serdeczne gratulacje!

Z jakim tematem zmierzył się Mateusz oraz w jaki sposób pokonał szerokie grono innych młodych recenzentów można przekonać się czytając zwycięska pracę. Dobrej zabawy!

Do przeczytania : Recenzja – Mateusz Marszałek

 

 

 

 

 

Categories: Aktualności

Comments are closed.