Akademia z okazji Honorowego Krwiodawstwa

  • By wwwzs3
  • 3 grudnia, 2012
  • Komentowanie nie jest możliwe

 W dniu 29 listopada 2012 roku w Zespole Szkół Nr 3 w Bochni odbyła się uroczysta akademia z okazji  „Dni Honorowego Dawstwa Krwi” zorganizowana przez Zarząd Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Bochni. Działacze oraz krwiodawcy z powiatu bocheńskiego zostali odznaczeni medalami za zasługi  na rzecz Polskiego Czerwonego Krzyża oraz  Ruchu Honorowego Krwiodawstwa. Na akademii tej zostały także wręczone dyplomy uznania dla krwiodawców z Klubu HDK działającego przy  Zespole Szkół Nr 3. Za aktywny udział w akcjach HDK wyróżnienia otrzymali: Kubala Maciej, Rudnik Maciej, Michniak Małgorzata, Żeleziński Kamil, Mucha  Adam, Biernat Magdalena, Niemiec Tomasz, Wojewoda Magdalena, Łyszczarz Piotr, Kłusek Paweł, Rajca  Kamil, Kołdras  Bartosz, Kumor Michał, Wojewoda Ewa, Sowicka Paulina, Maduzia  Magdalena, Kawalerczyk Sabina, Górska Angelika. Część artystyczna została przygotowana przez uczniów Zespołu Szkół w Łapanowie oraz  uczniów Zespołu Szkół nr 3 w Bochni.

   

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Categories: Aktualności

Comments are closed.