“Akcja ekologiczna – pomagam”

  • By ml
  • 3 marca, 2016
  • Komentowanie nie jest możliwe

I znów nasza młodzież nie zawiodła. 26.02.2016 r. liczne grono młodzieży włączyło się w akcję pomocy bezdomnym zwierzętom  zainicjonowaną przez Bocheńskie Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt ” Z pazurem”. Uczniowie podzielają chęć niesienia pomocy zwierzętom i wspólnie chcą odmieniać ich los przez wkład i poszanowanie każdego, nawet najmniejszego organizmu w naszym środowisku. Różnorodność biologiczna jest bardzo ważnym czynnikiem , który należy pielęgnować i dbać, aby nasze życie miało sens i możliwość istnienia.

Bardzo dziękuję wszystkim biorącym udział w akcji za otwartość serca na potrzeby bezdomnych zwierząt – koordynator akcji Danuta Tokarczyk.

  

 

 

Categories: Aktualności

Comments are closed.