Anna Szaraj laureatem Małopolskiego Konkursu Wiedzy z Rachunkowości i Finansów !

  • By admin
  • 12 marca, 2012
  • Komentowanie nie jest możliwe

W czwartek 28 lutego 2012 roku w  Stowarzyszeniu Księgowych w Krakowie odbył się II etap  Konkursu Wiedzy z Rachunkowości i Finansów dla uczniów szkół  ponadgimnazjalnych  – ekonomicznych z Małopolski. Wzięło w nim udział 90 najlepszych uczniów z 28 szkół . Zespół Szkół Nr 3 w Bochni reprezentowały Anna Szaraj  i Monika Mucha z klasy IV te b oraz Anna Jewuła i Ilona Rajca z klasy III te b. W pierwszej części konkursu uczestnicy  rozwiązywali test i zadania sytuacyjne z zakresu rachunkowości i finansów podmiotów gospodarczych. Komisja konkursowa kwalifikowała do finału 6 najlepszych uczestników. W części finałowej uczestnicy odpowiadali na wylosowane pytania sytuacyjne z zakresu  Kodeksu Zawodowej Etyki w Rachunkowości. Do finału zakwalifikowała się Anna Szaraj. W finale  wywalczyła  II miejsce, otrzymując dyplom, nagrodę pieniężną i książkową.Opiekunem laureatki konkursu jest mgr Elżbieta Madej.

W ogólnej punktacji uzyskanej przez uczniów poszczególnych szkół biorących udział w konkursie Zespół Szkół  nr 3 w Bochni uplasował się na II miejscu. Prezes Zarządu Stowarzyszenia Księgowych  w Polsce Oddział Okręgowy w Krakowie prof. dr hab. Bronisław Micherda  złożył na ręce Pani Dyrektor gratulacje i podziękowania za wysoki poziom nauczania przedmiotów zawodowych.

     

Categories: Aktualności

Comments are closed.