Apel świąteczno – noworoczny

  • By ml
  • 17 grudnia, 2012
  • Komentowanie nie jest możliwe

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia w czwartek 17. 12. 2015 r. odbył się Apel Świąteczno – Noworoczny z udziałem Dyrekcji, Nauczycieli, wszystkich Pracowników Szkoły oraz przedstawicieli Rady Rodziców.

Pan Dyrektor Piotr Czekaj życzył wszystkim Spokojnych, miłych Świąt Bożego Narodzenia. Podczas uroczystości młodzież zaprezentowała program poetycko – artystyczny związany z tematyką nadchodzących Świąt. Uczniowie przedstawili tradycyjne Jasełka oraz kolędy i pastorałki. W programie wzięła udział młodzież z klas: I Tea,I Ted, I TEe, II Tea, II Teb, II TEf, III Tec  pod opieką pani mgr Lucyny Korty, pani mgr Agnieszki Różyńskiej, pani mgr Aldony Wełny.

Categories: Aktualności

Comments are closed.