Arleta Piwowarska – po raz drugi w gronie najlepszych hotelarzy w Polsce

  • By admin
  • 2 lutego, 2012
  • Komentowanie nie jest możliwe

Dnia 11 stycznia 2012 roku odbył się etap okręgowy IV Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie, którzy w eliminacjach szkolnych uzyskali najwyższą liczbę punktów- Arleta Piwowarska z kl. IV Th b i Bartosz Grabowski z kl. IV Th a.

20 stycznia 2012 r. Główny Komitet Olimpiady ogłosił wyniki. Do etapu III zakwalifikowało się 30 uczniów, którzy uzyskali najwyższe wyniki w kraju. Wśród nich znalazła się Arleta Piwowarska uzyskując najwyższy wynik punktowy w Polsce. Zmagania centralne odbędą się w dniach od 17 do 20 kwietnia w Kołobrzegu. Młodzież z najlepszych szkół będzie walczyć o tytuł Mistrza Wiedzy Hotelarskiej. Arleta jest już finalistką tej olimpiady. W ubiegłym roku szkolnym zajęła 5 miejsce w etapie centralnym i została zwolniona z etapu pisemnego egzaminu zawodowego.

 

Categories: Aktualności

Comments are closed.