,,Bawiąc się, pomagamy ”…

  • By ml
  • 25 października, 2017
  • Komentowanie nie jest możliwe

18 października 2017 r. w Oratorium Św. Kingi odbył się XIV Koncert Charytatywny ,,Bawiąc się, pomagasz”. Celem tegorocznej edycji było niesienie pomocy chorym dzieciom –podopiecznej Fundacji ,,Auxilium”. Impreza objęta została Patronatem Honorowym Starosty Bocheńskiego i adresowana była do uczniów i nauczycieli bocheńskich szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

Podczas Koncertu Charytatywnego wystąpiła Orkiestra Dęta z Baczkowa, która po udziale w dobrze znanym programie telewizyjnym ,,Mam talent”, zyskuje coraz więcej popularności.  W repertuarze zagościły znane przeboje a także został także przeprowadzony wywiad z kapelmistrzem  Orkiestry Dętej z Baczkowa- Panem Wojciechem Zwierniakiem. Podczas Koncertu Charytatywnego ,,Bawiąc się , pomagasz ” zebrano kwotę 2857,55 zł, którą przekazano na rzecz podopiecznej Fundacji ,,Auxilium”. Nagłośnienie imprezy zapewnił Miejski Dom Kultury w Bochni. Organizatorką Koncertu Charytatywnego była pani Elżbieta Madej, opiekun Szkolnego Koła Wolontariusza oraz pani Agnieszka Waśniowska.

Wszystkim nauczycielom zaangażowanym w organizację Koncertu- uczestnikom i darczyńcom, którzy wykupili cegiełki serdecznie dziękujemy.

Categories: Aktualności

Comments are closed.