„Bawiąc się pomagasz”

  • By az
  • 29 stycznia, 2019
  • Komentowanie nie jest możliwe

Nie od dziś wiadomo, że uczniowie Ekonomika są szczególnie wrażliwi na potrzeby innych ludzi. Nie raz daliśmy temu wyraz uczestnicząc w różnych akcjach charytatywnych. Tym razem włączyliśmy się w szlachetne dzieło pomocy rodzinom chorych dzieci.

4 stycznia 2019 r. Samorząd Uczniowski ZS3 w Bochni zorganizował koncert charytatywny pod hasłem „Bawiąc się pomagasz” w trakcie którego wystąpili  młodzi artyści z Państwowej Szkoły Muzycznej w Bochni: kwintet saksofonowy z towarzyszeniem fortepianu: Dawid Nowak, Justyna Nowak, Julia Gdowska, Jakub Pietrzak, Paweł Burzyński, Szymon Frankowicz; Mateusz Wojkowski – członek zespołu „Pięć i pół”, Julianna Sitko – wokalistka i kompozytorka oraz Sylwia Korba – absolwentka naszej szkoły – wspaniała wokalistka wspólnie z siostrą Julitą.

Podczas koncertu rozbrzmiewały bożonarodzeniowe utwory, które jeszcze raz pozwoliły nam poczuć magię  świąt. Nie zabrakło również karnawałowych odniesień. Cały dochód z koncertu zostanie przekazany rodzicom Sary i Kubusia a o tym, że ich los nie jest nam obojętny świadczy liczba rozprowadzonych cegiełek – 300 sztuk (!!!).

Serdecznie dziękujemy wszystkim artystom, którzy zgodzili się uświetnić naszą imprezę. Ale szczególne podziękowania kierujemy do Was – drodzy uczniowie. Bez Was nie udałoby się tyle dokonać.

                 

 

Categories: Aktualności

Comments are closed.