“Bawiąc się pomagasz” – 2017

  • By pc
  • 20 stycznia, 2017
  • Komentowanie nie jest możliwe

17 stycznia 2017 r. odbyła się  się w naszej szkole XIII edycja Imprezy Charytatywnej „ Bawiąc się pomagasz”. Celem tegorocznej edycji było  niesienie pomocy chorym dzieciom, podopiecznym Fundacji AUXILIUM.  Impreza objęta została Patronatem Honorowym Starosty Bocheńskiego i adresowana była do uczniów i nauczycieli bocheńskich szkół ponadgimnazjalnych.

Gościem specjalnym był Pan Marek Piekarczyk wraz z Tadeuszem Apryjasem i Jackiem Borowieckim.

Podczas imprezy został przeprowadzony międzyszkolny konkurs muzyczny utworów z repertuaru Marka Piekarczyka  „Szansa na sukces” w wykonaniu zespołów muzycznych  i wokalistów: Daniela Grzesika z CKZiU Łapanów, Aleksandrę Pacurę z I LO, zespół „Five Eagles”z II LO, zespół „EHoGa”z –ZS Nr 3 oraz zespół „Charakter” z Kampusu Wielickiego.

Został także przeprowadzony wywiad z Markiem Piekarczykiem pod hasłem „Zwierzenia kontestatora”  oraz  koncert wokalisty. Mottem spotkania był cytat z  jego piosenki pt. Modlitwa „Dokąd pójść, jakich użyć miar, chcąc przemienić świat”.

Równolegle z imprezą charytatywną odbywał się konkurs gastronomiczny pod hasłem „Muzyka na talerzu”, którego głównym jurorem był pan Krzysztof Lizak – szef kuchni z bocheńskiej restauracji „Salina” oraz „szukający muzyki na talerzu” Marek Piekarczyk, Jacek Borowiecki i Tadeusz Apryjas.

Podczas imprezy charytatywnej „Bawiąc się pomagasz” zebrano kwotę 2840 zł, którą  przekazano na rzecz Fundacji Auxilium.

Nagrody dla wszystkich uczestników „Szansy na sukces” – ufundował Krakowski Bank Spółdzielczy reprezentowany przez Naczelnika Biura Marketingu i Usług Parabankowych Pana Mariusza Kumorka.

Dla uczestników konkursu gastronomicznego, którzy zajęli trzy pierwsze miejsca, nagrodę w postaci jednodniowego stażu zawodowego  ufundowała Restauracja „Salina” z Galerii Bocheńskiej.

Nagłośnienie imprezy zapewnił Miejski Dom Kultury w Bochni.

Wszystkim nauczycielom zaangażowanym w organizację koncertu , uczestnikom i darczyńcom, którzy wykupili cegiełki serdecznie dziękujemy.

Categories: Aktualności

Comments are closed.