CHCEMY SIĘ DZIELIĆ Z WAMI MIKOŁAJKOWYM UŚMIECHEM!

  • By admin
  • 11 stycznia, 2012
  • Komentowanie nie jest możliwe

Jak co roku młodzież Zespołu Szkół Nr 3 w Bochni nie zapomniała o wychowankach z Domu Dziecka. Uczniowie klasy I Te c, I TE b przygotowali akcję sprzedaży świątecznych pierniczków, z której za uzyskane pieniądze kupiono Dzieciom słodycze. Mikołaj wkroczył z kolędą na ustach i workiem pełnym prezentów. Konkurs śpiewania kolęd prowadzony przez dziewczęta Joannę Laszkowską i Małgosię Włodek z kl. III TE b cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród najmłodszych. Wielu Maluchów za odśpiewane kolędy wygrało dodatkowe paczki słodyczy. Spotkanie odbyło się w bardzo ciepłej i miłej atmosferze przypominającej klimat spokojnych, rodzinnych świąt, którego wychowankom Domu Dziecka z pewnością tak bardzo potrzeba. Nad całością akcji czuwała pani Aneta Wojcieszek, Joanna Ludew oraz Ewa Szymczyk

Wszystkim osobom zaangażowanym w ten piękny gest dobrej woli serdecznie dziękujemy!!!

W rolach głównych wystąpili:

Mikołaj: Paweł Pradel – kl. II TE b

Aniołki: Wioletta Kotara kl. I TE c, Gabrysia Biernat, Paulina Brzegowa kl. I TEb

Diabełek: Piotr Łukasik kl. II TE b i Jakub Pławecki kl. I TE b

Kolędnicy: klasa I TE c

       

Categories: Aktualności

Comments are closed.