Ciekawostki Naukowe

  • By admin
  • 6 lutego, 2012
  • Komentowanie nie jest możliwe

W dniu 1 lutego 2012 roku liczne grono młodzieży z klas pierwszych i trzecich wzięło udział w wykładach naukowych prowadzonych przez wykładowców Politechniki Krakowskiej: dr Andrzeja Osaka i dr Agnieszkę Łuszczak- „ Ciekawostki Naukowe”.

Przedmiotem zajęć były wykłady naukowe, pokazy doświadczeń z fizyki i chemii. Omówione zostały następujące zagadnienia ” Odnawialne źródła energii, proste zjawiska fizyczne, cząstki elementarne, ciepło”.Eksperci z Instytutu Fizyki Politechniki Krakowskiej bardzo przystępnie wzmocnili wiedzę naszych uczniów rozszerzając ich horyzonty z wiedzy technicznej, która okaże się niezwykle pomocna w kształceniu przedmiotów ścisłych.

Organizatorzy pani Aneta Zagata i pani Danuta Tokarczyk dziękują Dyrekcji oraz Wykładowcom z Politechniki Krakowskiej za ogromną życzliwość i wsparcie, które przyczyniło się do zorganizowania spotkania naukowego na terenie szkoły i wzmocnienia wiedzy z przedmiotów ścisłych oraz możliwości poznania najnowszego zastosowania odnawialnych źródeł energii.

       

Categories: Aktualności

Comments are closed.