Czas na wypoczynek!

  • By az
  • 25 czerwca, 2019
  • Komentowanie nie jest możliwe

Rok szkolny 2018/2019 zakończyliśmy 19 czerwca 2019 roku i nadszedł czas upragnionych wakacji. To dzień, w którym nastąpiło podsumowanie całorocznej pracy i nagrodzenie uczniów, którzy uzyskali najlepsze wyniki w nauce, brali udział w konkursach oraz aktywnie działali na rzecz szkoły i środowiska lokalnego. W tym wyjątkowym dniu , ciepłe  słowa do wszystkich zebranych, skierował Pan Dyrektor Piotr Czekaj, który wręczył również świadectwa z wyróżnieniem oraz  nagrody książkowe . Wszystkim Uczniom gratulujemy pięknych osiągnięć i sukcesów. Życzymy bezpiecznych , słonecznych i beztroskich chwil. Spotykamy się ponownie 2 września 2019 roku.

Zapraszamy do galerii zdjęć: https://photos.app.goo.gl/opxH45T4cetzesCj6

                                                     

Categories: Aktualności

Comments are closed.