Czas się pożegnać…

  • By az
  • 6 maja, 2016
  • Komentowanie nie jest możliwe

29 kwietnia 2016 r. uroczyście pożegnaliśmy kolejnych absolwentów naszej szkoły, którym udało się „przejść kruchy most nad rwącą rzeką wiedzy”. Uroczystość była okazją do wręczenia przez Pana Dyrektora nagród, wyróżnień oraz podziękowań za sukcesy w różnych dziedzinach, jak również listów gratulacyjnych dla Rodziców za wzorowe zachowanie i osiągnięcia w nauce Ich dzieci. Po raz kolejny przyznane zostały również statuetki „Primus inter pares” czyli „Najlepszy z najlepszych” w kategorii „Najlepszy w zawodzie”. Otrzymali je:

  1. w kategorii ”najlepszy technik ekonomista” – Elżbieta Oleksy z kl. IV TEA
  2. w kategorii „najlepszy technik żywienia i usług gastronomicznych”  - Anna Glapińska z kl. IV TEc
  3. w kategorii „najlepszy technik hotelarstwa” – Jolanta Owsianka z kl. IV TEf

Radosny i niepowtarzalny charakter tego dnia podkreśliła wesoła część programu, kabaretowo – muzyczna oraz wręczenie tradycyjnych już Józefinek w 12 humorystycznych kategoriach.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy szczęścia podczas egzaminów maturalnych!

Categories: Aktualności

Comments are closed.