Dni wolne od zajęć dydaktycznych – zmiana.

  • By pc
  • 20 kwietnia, 2020
  • Komentowanie nie jest możliwe

Zarządzenie Dyrektora Zespołu Szkół N r 3 w Bochni z dnia 20.04.2020 r.

Rodzice, nauczyciele, uczniowie – w związku z wejściem w życie rozporządzenia z dnia 10.04.2020 r. zmieniającego, rozporządzenie z 20 marca 2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, które anulowało komunikat dyrektora CKE w sprawie harmonogramu przeprowadzania egzaminu maturalnego i zawodowego w 2020 roku,

USTALONE W B.R. SZKOLNYM, DNI WOLNE OD ZAJĘĆ DYDAKTYCZNO-WYCHOWAWCZYCH 

tj.- 4, 5, 6 MAJA 2020 r. ZOSTAJĄ ANULOWANE.

W dniach 4, 5, 6 maja, zajęcia dydaktyczno–wychowawcze odbywają się normalnie

wg. planu lekcji.

Piotr Czekaj – dyrektor szkoły

Categories: Aktualności

Comments are closed.