Do widzenia Przyjaciele…

  • By az
  • 3 maja, 2017
  • Komentowanie nie jest możliwe

28 kwietnia 2017 r. był dla Abiturientów ostatnim dniem w naszej szkole. Szybko minęły cztery lata szkolnego życia – wytężonej pracy, wspólnych radości i trosk. Nic więc dziwnego, że wielu z Nich uroniło w tym dniu łezkę.

Uroczystość była okazją do wręczenia przez Pana Dyrektora nagród, wyróżnień oraz podziękowań za sukcesy w różnych dziedzinach, jak również listów gratulacyjnych dla Rodziców za wzorowe zachowanie i osiągnięcia w nauce Ich dzieci. Po raz kolejny przyznane zostały również statuetki „Primus inter pares” czyli „Najlepszy z najlepszych” w kategorii „Nauka”, które otrzymali:

Kamil Czesak z kl. IV TEa – ”Najlepszy Technik Ekonomista”

Patrycja Gicala z kl. IV TEd – „Najlepszy Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych”

Wioletta Stach z kl. IV TEf – „Najlepszy Technik Hotelarstwa”

Sponsorem nagród rzeczowych dla wolontariuszy i honorowych krwiodawców był Krakowski Bank Spółdzielczy reprezentowany przez pana Mariusza Kumorka – kierownika Działu Marketingu i Usług Parabankowych.Radosny i niepowtarzalny charakter tego dnia podkreśliła wesoła część programu kabaretowo – muzycznego oraz wręczenie tradycyjnych już Józefinek w 13 humorystycznych kategoriach.

                                         

Categories: Aktualności

Comments are closed.