Drugie miejsce Dawida!!!

  • By az
  • 13 marca, 2016
  • Komentowanie nie jest możliwe

Na myślenickim basenie AQUARIUS zorganizowano 9 marca Małopolskie Wojewódzkie Mistrzostwa OHP w Pływaniu, w których wystartowało 18 drużyn.  Zacięta rywalizacja pomiędzy 52. zawodnikami przebiegała w duchu fair play i przy gorącym dopingu publiczności. W kategorii indywidualnej chłopców Dawid Chudy z klasy Izb zajął II miejsce. Puchary, medale i nagrody rzeczowe wręczali Burmistrz Miasta i Gminy Myślenice Maciej Ostrowski oraz Wojewódzki Komendant OHP Krzysztof Świerczek. Zwycięzcy rywalizacji indywidualnej otrzymali pamiątkowe medale, dyplomy i nagrody rzeczowe ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Myślenicach oraz Urząd Miasta i Gminy Myślenice. Burmistrz Miasta i Gminy Myślenice Maciej Ostrowski zachęcał w swoim wystąpieniu do mądrego i zdrowego spędzania wolnego czasu oraz życzył dalszych sukcesów w tej niezwykle ważnej dziedzinie życia, jaką jest dbałość o sprawność fizyczną.

Categories: Aktualności

Comments are closed.