Drużynowe Biegi Przełajowe

  • By az
  • 30 kwietnia, 2019
  • Komentowanie nie jest możliwe

W czwartek 25 kwietnia 2019r., nad Zalewem w Łapanowie odbyły się Zawody Powiatowe w Drużynowych Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców, w których wzięła udział także reprezentacja naszej szkoły.
W zawodach startowały reprezentacje szkolne składające się z 6 uczniów, oddzielnie dziewcząt i chłopców. Każda grupa biegła oddzielnie i oddzielnie była klasyfikowana. Dziewczęta miały do pokonania dystans 1500m a chłopcy dystans 2000m. Każde miejsce na mecie miało przypisaną punktację i suma punktów zdobytych przez zawodników danej drużyny decydowała o zdobytym miejscu. Miejsca na podium zajęli:
KATEGORIA DZIEWCZĄT
I LO w Bochni
ZS Nr 3 w Bochni
ZS Nr 1 w Bochni

KATEGORIA CHŁOPCÓW
I LO w Bochni
ZS Nr 1 w Bochni
ZS Nr 3 w Bochni
                      

Categories: Aktualności

Comments are closed.