Dzień Komisji Edukacji Narodowej w naszej szkole.

  • By pc
  • 18 października, 2012
  • Komentowanie nie jest możliwe

Z okazji Święta Komisji Edukacji Narodowej w Starostwie Powiatowym w Bochni odbyła się uroczystość wręczenia nagród Starosty  nauczycielom placówek oświatowych, dla których organem prowadzącym jest Powiat Bocheński. Wśród wyróżnionych nauczycieli znalazła  się  Pani Danuta Tokarczyk

Również z tej okazji  Pani dyrektor  Alicja Dąbrowska wyróżniła kilku nauczycieli, którzy wykazali się szczególnymi osiągnięciami w pracy dydaktyczno – wychowawczej i organizacyjnej. Wśród nagrodzonych są:

1.    Lucyna Korta

2.    Elżbieta Madej

3.    Piotr Czekaj

4.    Barbara Kołacz

5.    Barbara Maćkowska

6.    Wioletta Pawlak

7.    Anna Sadkowska

8.    Aneta Zagata

9.    Anna Wojs

Z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej, życzymy wszystkim nauczycielom wielu sukcesów zawodowych, aby podejmowany trud był źródłem satysfakcji i społecznego uznania, a przede wszystkim zdrowia, cierpliwości, wytrwałości i optymizmu.

 

Categories: Aktualności

Comments are closed.