Ekonomik „otwiera drzwi” Gimnazjalistom 15-16 marca 2018 r.

  • By ml
  • 14 marca, 2018
  • Komentowanie nie jest możliwe

Dyrekcja, Nauczyciele i Uczniowie Zespołu Szkół nr 3 w Bochni zapraszają Gimnazjalistów i ich Rodziców na Dni Otwarte 15 i 16 marca 2018 r. od godziny 9:00.
Jest to okazja, żeby bliżej poznać „Ekonomik” i bez wątpliwości dokonać przyszłego wyboru.

Podczas wizyty w szkole będzie można zobaczyć umiejętności kulinarne, barmańskie i baristyczne młodzieży, zwiedzić najważniejsze pracownie zawodowe, usłyszeć o stażach zagranicznych, które szkoła od lat organizuje dla uczniów, obejrzeć filmik Samorządu Uczniowskiego prezentujący obecną ofertą edukacyjną „na wesoło”, a także poczuć atmosferę budynku oraz smak napojów i potraw przygotowanych do degustacji. Każda odwiedzająca  grupa otrzyma swojego opiekuna, który oprowadzi ją po szkole i odpowie na wszystkie pytania.

„Ekonomik” zaprezentuje się również ze swoim stoiskiem na Giełdzie Zawodoznawczej, która odbędzie się w tym samym terminie w I Liceum Ogólnokształcącym w Bochni.

Zapraszamy! Dołącz do nas!

www.zs3.bochnia.pl

Facebook: ZS3BOCHNIA

Snapchat:ZS3EKONOMIK
Oficjalne wydarzenie na FB:

https://www.facebook.com/events/352703041885182/

 

Categories: Aktualności

Comments are closed.