Ekonomiści z wizytą w KBS

  • By ml
  • 12 maja, 2016
  • Komentowanie nie jest możliwe

W dniu 28 kwietnia przedstawiciele klas I TE a i II TE a pod opieką pani Agnieszki Krupińskiej w ramach współpracy z Krakowskim Bankiem Spółdzielczym odwiedzili centralną siedzibę tego banku.

Spotkanie rozpoczął pan Wiceprezes Zarządu KBS, po którym do głosu doszedł kolejny przedstawiciel banku- analityk finansowy. Uczniowie uczestniczyli w wykładzie dotyczącym działalności tej instytucji, chętnie i aktywnie zadając różnorodne pytania. Oto niektóre z nich: ile wynoszą roczne zyski banku? Ile Krakowski Bank Spółdzielczy posiada oddziałów? Ile zarabiają pracownicy? Czym zajmuje się analityk finansowy? Na wszystkie pytania z wielkim zaangażowaniem odpowiadał Szef Działu Marketingu pan Mariusz Kumorek. Wszyscy otrzymali drobne upominki od Krakowskiego Banku Spółdzielczego.Wiedza, którą młodzież pochłonęła podczas wykładu z pewnością zostanie przez nich wykorzystana na dalszym etapie edukacji.

 

 

 Sylwia Biel, Emilia Szelegieniec

Categories: Aktualności

Comments are closed.