ENERGYLANDIA w Zatorze

  • By ml
  • 14 października, 2014
  • Komentowanie nie jest możliwe

10 października 2014 r. 43 osobowa grupa uczniów z klas 1b,1c,1d,1f,2f, 2za wraz z opiekunami Agnieszką Gawłowicz, Bożeną Kupiec i Marią Korta – Borgosz udała się do największego parku rozrywki w Polsce. W parku zajmującym ok.26 ha znajduje się 30 atrakcji z czego największym powodzeniem cieszyła się  strefa ekstremalna i familijna.

Strefa ekstremalna była prawdziwym i pełnym adrenaliny wyzwaniem dla niejednego z nas. To tutaj można było spędzić czas na najszybszych, najwyższych i najbardziej wymagających urządzeniach. Również atrakcje wodne takie jak spływ rwącą rzeka, strzelanie z armatek wodnych czy spływ łódką  po wodnym torze cieszyły się dużą popularnością wśród uczestników wycieczki.

 

 

Categories: Aktualności

Comments are closed.