Festiwal Biegowy w Krynicy

  • By az
  • 11 września, 2019
  • Komentowanie nie jest możliwe

W dniach od 6.09 do 8.09. w Krynicy odbył się 10 Festiwal Biegowy Forum Ekonomicznego, który jest jedną z największych imprez biegowych w Polsce. Całą zabawę otworzył Bieg Małopolski, czyli zawody, w których udział mogą brać tylko uczniowie z woj. małopolskiego. Trasa mierzyła 600 metrów, a startujący mieli za zadanie przejść przez eliminacje i następnie pokazać się z dobrej strony w w finałach. Kategorii wiekowych było wiele, począwszy od dzieci w wieku 6-7 lat do młodzieży w wieku ponadgimnazjalnym. Naszą szkołę reprezentowały: Monika Fortuna, Wiktoria Gacek, Edyta Mochel, Marcelina Pyrz, Klaudia Kaczmarczyk, Patrycja Bienias, Patrycja Oświęcimka, Małgorzata Kaczor, Natalia Długosz, Natalia Czoch, Oliwia Grabarz i Karolina Goryczko.

Wszystkim startującym gratulujemy ukończenia biegu i dziękujemy za wspólną zabawę!!!

      

Categories: Aktualności

Comments are closed.