FINAŁ PROJEKTU REKINY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI 2012

  • By admin
  • 4 maja, 2012
  • Komentowanie nie jest możliwe

Uroczysty Finał Projektu REKINY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI 2012 odbył się z naszym udziałem 23 kwietnia 2012 roku na Giełdzie Papierów  Wartościowych w Warszawie.

Paweł Piotrowicz, uczeń klasy 3 teA, został wyróżniony jako zwycięzca kursu e-learningowego i pojechał odebrać dyplom i nagrodę na giełdę do Warszawy. Czteromiesięczny kurs e-learningowy ukończyło 2947 uczniów, a Paweł uzyskał wynik maksymalny. Gra giełdowa jest pierwszym krokiem do zapoznania się ze zjawiskami gospodarczymi. Zespół graczy otrzymuje wirtualne 100 tys. złotych, które inwestuje. Zwycięża ten, kto uzyska najwyższą stopę zysku. W tym roku w grze brało udział 27 148 osób, z czego z naszej szkoły było to 4 zespoły inwestorów. Grę wygrał zespół z Kolbuszowej osiągając zysk 46,56%. Opiekunami gry były mgr Małgorzata Dudek i mgr Mariola Lichy. Zapraszamy uczniów do dalszego inwestowania.

Obecnie rozpoczęliśmy grę inwestycyjną „Z klasy do kasy”.

         

Categories: Aktualności

Comments are closed.