„Flash mob pod chmurką”

  • By az
  • 3 października, 2016
  • Komentowanie nie jest możliwe

Tegoroczny Rajd Fotograficzny zatytułowany  „Flash mob pod chmurką” odbył się jak co roku w gościnnym Rozdzielu z udziałem niewielkiej ale bardzo twórczej grupki uczniów. Tym razem celem sesji zdjęciowej była nie tyle promocja szkoły, co przede wszystkim promocja czytelnictwa, dlatego razem z uczestnikami „pojechały”  książki ze szkolnej biblioteki.
Przywołaliśmy na chwilę atmosferę wakacji, zwłaszcza, że pogoda nas rozpieszczała i mamy nadzieję, że przełoży się to na efekty wspólnej pracy, które pokażemy niebawem na terenie szkoły.
Cała ekipa: uczestnicy, opiekunowie, gospodarze schroniska  (miejsca, które pozbawia wszelkich trosk)  a nawet tamtejsze czworonogi – wszyscy będą mieć co wspominać.
Ja na pewno! – Aldona Wełna

Categories: Aktualności

Comments are closed.