„Gdy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”…

  • By az
  • 12 czerwca, 2019
  • Komentowanie nie jest możliwe

Dzień Dziecka to dobry czas, aby zorganizować gry i zabawy najmłodszym wychowankom Domu Dziecka w Bochni. 5 czerwca 2019r. w Rodzinnym Parku Uzbornia wolontariusze przeprowadzili emocjonującą grę terenową, tzw. podchody”, opracowaną przez Szymona Knapa, ucznia klasy 1 TEa.  Dzieciaki podążały wytyczoną wcześniej  trasą, wykonując przy tym szereg ciekawych zadań i zagadek. Celem gry było odnalezienie prezentu, zakupionego specjalnie na tę okazję.  Uczennice  klasy 1 TEa, Magdalena Mech i Iwona Tracz przeprowadziły zajęcia taneczne, natomiast Magdalena Bębenek oraz Marcelina Pyrz – drużynowe zawody sportowe.  Na zakończenie dzieciaki otrzymały słodki upominek.

Niestety,  było to już ostatnie spotkanie w tym roku szkolnym,  dlatego  składam serdeczne podziękowania wszystkim wolontariuszom naszej szkoły, którzy w bieżącym roku wzięli udział w licznych  zajęciach, grach oraz kwestach na rzecz wychowanków Domu Dziecka w Bochni.

Największą satysfakcją zawsze  będzie dla  nas ich uśmiech, bo „gdy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”…

                         

Categories: Aktualności

Comments are closed.