Gimnazjaliści w Ekonomiku – galeria zdjęć

  • By admin
  • 15 kwietnia, 2008
  • Komentowanie nie jest możliwe

W sobotę 12. kwietnia w Ekonomiku odbył się ’dzień otwartch drzwi’ dla gimnazjalistów. Uczniowie gimnazjów licznie przybyli na prezentacje szkoły.


Zgromadzeni na sali gimnastycznej młodzi ludzie dowiedzieli się najważniejszych informacji o szkole i jej życiu. Najpierw głos zabrała Dyrekcja ZS nr 3, a następnie p. Wiesława Mrowca – Urban jako prezes Uzdrowiska Kopalni Soli w Bochni. Po krótkiej, humorystycznej inscenizacji przygotowanej przez pp. prof. R. Totę oraz prof. E.Szymczyk gimnazjaliści udali się do sal. Starsi koledzy i koleżanki, którzy prezentowali ZS nr 3 na ‘dniach otwartych’ chętnie udzielali odpowiedzi na każde pytania zadawane przez gimnazjalistów. Można było także skosztować małych przekąsek przygotowanych przez kucharzy naszej szkoły, które szybko znikały z tac :)  Poniżej galeria.
 
[ik]

Categories: Aktualności

Comments are closed.