I miejsce Damiana Wcisło!

  • By admin
  • 17 lutego, 2009
  • Komentowanie nie jest możliwe

W XIV Międzynarodowym Turnieju Młodych Talentów w szachach juniorów pierwsze miejsce w najstarszej grupie wiekowej do lat 18 zdobył uczeń klasy 1 zb Damian Wcisło.  Wygrał w niej bez żadnej porażki i już na rundę przed zakończeniem mógł świętować swoje trzecie z rzędu zwycięstwo w tym turnieju, bijąc nieoficjalny rekord, tym bardziej że w żadnych z tych trzech turniejów nie przegrał ani jednej partii!

Po zakończeniu turnieju udzielił wywiadu dla lokalnej telewizji oraz otrzymał osobiste gratulacje od Burmistrza miasta Chrzanowa oraz Starosty Powiatowego, którzy osobiście wręczali mu upominki.

Dorobek Damiana jest oczywiście znacznie większy. O wynikach jakie osiągnął na innych turniejach można przeczytać w  załączniku

 

Categories: Aktualności

Comments are closed.