I miejsce dla Piotra Widły w Konkursie Recytatorskim

  • By ml
  • 7 marca, 2019
  • Komentowanie nie jest możliwe

Miło nam poinformować, że w dniu 05.03.2019 r. uczeń naszej szkoły Piotr Widła zdobył I miejsce w Eliminacjach Powiatowych 64. Powiatowego Konkursu Recytatorskiego odbywającego się w Miejskim Domu Kultury w Bochni.

Nagrodzony Piotr Widła z klasy III TEe zaprezentował wiersze poetów współczesnych oraz wybrany fragment prozy, a były nimi utwory: wiersz pt. ,,Lament” Tadeusza Różewicza oraz fragment prozy Doroty Masłowskiej ,,Paw królowej”.

Piotr Widła, otrzymał I miejsce w Powiatowym Konkursie i otrzymał Nominację do występu w Teatrze im. Ludwika Solskiego w Tarnowie.  W Powiatowym Konkursie Recytatorskim wzięły również uczennice klasy II TEc Alicja Duda i Paulina Rajca, prezentując ciekawy repertuar poetów i pisarzy współczesnych oraz godnie reprezentowały szkołę. Gratulujemy i życzymy Piotrowi dalszych sukcesów!

Categories: Aktualności

Comments are closed.