II Edycja Szkolnego Konkursu „Mam Talent”

  • By admin
  • 19 kwietnia, 2012
  • Komentowanie nie jest możliwe

16 kwietnia podobnie jak w ubiegłym roku odbył się w naszej szkole konkurs MAM TALENT promujący młodzież uzdolnioną artystycznie. Po raz kolejny okazało się, że talentów w Ekonomiku nie brakuje. Szczególnie obleganą kategorią artystyczną jest muzyka, której całą rozpiętość od klasyki i klarnetu, poprzez gitarowe ballady, utwory popowe aż  po hip-hop i rap zaprezentowali w swoich wykonaniach uczestnicy. Lubianą i powtarzającą się kategorią jest również kabaret i fotografia. Całość konkursu utrzymana była w konwencji humorystycznej.  Komisja nie tylko strojem ale również zachowaniem parodiowała telewizyjnych jurorów, padały cięte komentarze a prowadzący wprost prześcigiwali się w zapowiedziach kolejnych uczestników. Dopiero kiedy przyszła pora werdyktu konkurs nabrał poważnego charakteru i ogłoszono tegorocznego zwycięzcę.

I miejsce zdobyła Paulina Jędrzejek z klasy II Teb  która zaczarowała wszystkich śpiewem.

Impreza zdecydowanie udowodniła słuszność nadania naszej szkole przez MEN tytułu Szkoła Odkrywców Talentów. Wszystkim gratulujemy i już zapraszamy na przyszłoroczną edycję konkursu.

          

Categories: Aktualności

Comments are closed.