II miejsce dla Joasi Laszkowskiej w Turnieju Poezji Śpiewanej

  • By admin
  • 12 marca, 2012
  • Komentowanie nie jest możliwe

6 marca 2012 r. w Miejskim Domu Kultury w Bochni odbyły się Eliminacje Powiatowe do 57 Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. W przeglądzie brali udział uczniowie szkół średnich z Bochni. Celem konkursu jest szczególna troska o słowo- literackie i mówione. Z naszej szkoły swój udział zgłosili:

- w Turnieju Recytatorskim: Paulina Lany z kl. II Tec

- w Turnieju Recytatorskim i Turnieju Wywiedzione Ze Słowa: Michał Dudek z kl. III Tea

- w Turnieju Poezji Śpiewanej: Joanna Laszkowska z kl. III Teb

Joanna Laszkowska decyzją jury zajęła II miejsce w Turnieju Poezji Śpiewanej i przeszła do kolejnego etapu- Przeglądu Rejonowego, który odbędzie się 29 marca w Teatrze im. Ludwika Solskiego w Tarnowie.

Gratulujemy i życzymy sukcesów!

Categories: Aktualności

Comments are closed.