“Integracja Malowana Dźwiękiem”

  • By ml
  • 30 maja, 2016
  • Komentowanie nie jest możliwe

W dniach 19-21 maja w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Bochni trwały warsztaty muzyczne prowadzone w ramach IX Festiwalu Piosenki “Integracja malowana dźwiękiem” . Zajęcia z młodzieżą prowadzili m.in. Ania Rusowicz, Monika Zamachowska, Zbigniew Zamachowski, Janusz Yanina Iwański, Marek Piekarczyk, Jan Wojdak, założyciel zespołu ,,Wawele”. W czwartek odbył się koncert wyróżnionych uczestników, koncert Jana Wojdaka, Zbigniewa Zamachowskiego oraz recital Grzegorza Hyżego – zwycięzcy X-Factor, którego zaprosił Marek Piekarczyk. Festiwal Integracja Malowana Dźwiękiem odbył się w Bochni już po raz dziewiąty.

W tym roku nasi wolontariusze zapewnili pełną obsługę gastronomiczną, kelnerską i porządkową warsztatów. W ,,Festiwalu Integracja malowana dźwiękiem uczestniczyła młodzież klas:  I TEc , I TEd,  II TEc, II TEd,

 II TEe pod opieką p. Wioletty Pawlak, p. Marioli Lichy, p. Anny Szewczyk.

Zdjęcia z tego wydarzenia są miłą pamiątką i wspomnieniem niezapomnianych wrażeń.

 

 

 

 

 

 

Categories: Aktualności

Comments are closed.