Internetowe centrum w Twojej bibliotece

  • By admin
  • 13 kwietnia, 2008
  • Komentowanie nie jest możliwe

W ramach Europejskiego Funduszu Społecznego nasza biblioteka otrzymała 4 stanowiska komputerowe z bezpłatnym dostępem do internetu oraz urządzenie wielofunkcyjne jakim jest drukarka wraz z kserem i skanerem.

b.Stanowiska komputerowe zostały wyposażone w m. in. System operacyjny Winows Vista, pakiet Office 2007 czy nagrywarki CD/DVD + nero. Na każdym komputerze zainstalowano także różne wydawnictwa multimedialne (np. Atlas Świata PWN, Słownik Języka Polskiego, Wyrazów obych itp.), z których mogą korzystać uczniowie. Istnieje także możliwość przygotowania prezentacji i innych pomocy dydaktycznych. Materiały można zapisać na płytach na płytach CD, DVD lub na pendrive, mozna je również wydrukować. Korzystanie z IMCI jest bezpłatne z wyjątkiem druków i kserowania.

Serdecznie zapraszamy:

pon – czw: 08.00 – 18.20, piątek 08.00 – 17.20

[AS]

Categories: Aktualności

Comments are closed.