Internetowe wydanie gazetki szkolnej

  • By admin
  • 19 stycznia, 2007
  • Komentowanie nie jest możliwe

Każda klasa ucząca się w Ekonomiku otrzymuje co miesiąc  bieżący numer gazetki szkolnej, która w naszej szkole nosi nazwę “Ekonomaniak”. Problem pojawią się wtedy, gdy gazetka gdzieś się zawieruszyła, a ktoś z klasy chciałby ją jeszcze raz oglądnąć. Informujemy, że można przeczytać  jej internetowe wydanie, w którym dodatkowo znajdują się kolorowe zdjęcia. Dostępna jest ona pod adresem : www.ekonomaniak.republika.pl

Oiekunem gazetki jest p. prof. Barbara Maćkowska. Redakcja gazety pracuje nieprzerwanie już od kilku lat, chociaż co pewien czas zmienia się jej skład. Część uczniów opuszcza bowiem mury naszej szkoły, ale na ich miejsce przychodzą nowe, chętne do pracy dziennikarskiej osoby.

Jeżeli chciał / a byś pisać czy w jaki kolwiek inny sposób współpracować z gazetką skontaktuj się z redakcją strony.

Categories: Aktualności

Comments are closed.