Jesienny Poranek Poetycki ks. Jana Twardowskiego

  • By ml
  • 4 listopada, 2014
  • Komentowanie nie jest możliwe

W piątek 31.10.2014 r. w Bibliotece szkolnej odbył się ,,Jesienny Poranek Poetycki” na podstawie wierszy ks. Jana Twardowskiego przygotowany przez uczniów naszej szkoły.

 W programie młodzież zaprezentowała wybrane wiersze księdza Jana Twardowskiego z tomu: ,,Niebieskie okulary” (1980), ,,Nie przyszedłem Pana nawracać” ( 1986), ,,Który stwarzasz jagody” (1984, 1988), ,,Z wierszy rozproszonych” (1993). W programie poetyckim znalazły się również piosenki, które zaprezentowali uczniowie klasy I TEb, młodzież zaprezentowała wybrane uprzednio utwory muzyczne.  Poranek poetycki pozwolił młodzieży na spotkanie z poezją lubianego przez nich poety oraz na głębsze przemyślenia. Program poetycki przygotowała klasa I TEb, ITEd, III TEa pod opieką p. Anny Szewczyk,  p. Aldony Wełny, p. Anny Sadkowskiej.

 

 

 

 

 

 

Categories: Aktualności

Comments are closed.