Jimmi Hendriks, Kravitz i wielu innych …

  • By admin
  • 20 kwietnia, 2007
  • Komentowanie nie jest możliwe

W czwartek 19 kwietnia do naszej szkoły zagościł p. Janusz Baran – utalentowany śpiewak i gitarzysta, pochodzący z Krakowa. “Dorabia sobie na życie” poprzez śpiewanie oraz granie na gitarze i harmonijce doustnej.

Młody muzyk spotkał się z młodzieżą po to, aby przedstawić po krótce biografie słynnych gitarzystów. Opowiadał o tym, jak toczyło się życie Jego muzycznie uzdolnionych przyjaciół i znajomych, którzy odeszli na drugi świat poprzez środki odużające, a w szczególności narkotyki.

“Byłem w nałogu, paliłem dziennie bardzo dużo papierosów. Palenie rzucałem kilkanaście razy, ale tym ostatnim razem udało się. Po papierosa nie sięgłem już od 10 lat i jestem z siebie dumny. I was też proszę, nie zaczynajcie z tym …”

Categories: Aktualności

Comments are closed.