Jolanta Zaczek z IV Te f w finale X Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej

  • By ml
  • 27 stycznia, 2018
  • Komentowanie nie jest możliwe

W bieżącym roku szkolnym po raz dziesiąty odbywa się Olimpiada Wiedzy Hotelarskiej, nad którą patronat sprawuje Ministerstwo Edukacji Narodowej. Jej organizatorem jest Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy, Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego i Zespół Szkół Hotelarsko – Gastronomicznych w Kołobrzegu. Temat przewodni tegorocznej olimpiady brzmi „Nietypowe obiekty hotelarskie”, a jej głównym celem jest rozwijanie wśród młodzieży zainteresowań hotelarstwem, podnoszenie poziomu umiejętności zawodowych oraz integracja uczniów z różnych miejsc naszego kraju.

W dniu 8 stycznia 2018 r. w Krakowie odbył się etap okręgowy X. Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej. Naszą szkołę reprezentowała uczennica klasy IV Te f Jolanta Zaczek. Zadaniem uczniów było rozwiązanie testu z zakresu hotelarstwa i tematyki wiodącej.

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że do etapu centralnego zakwalifikowało się 30 najlepszych uczniów z dziewięciu okręgów, w tym nasza uczennica. Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za powodzenie w etapie centralnym, który odbędzie się w dniach 9-12 kwietnia 2018 r. w Kołobrzegu, gdzie Jola będzie walczyć o tytuł Mistrza Wiedzy Hotelarskiej.

 

Categories: Aktualności

Comments are closed.