KBS wspiera młodych ekonomistów

  • By admin
  • 4 maja, 2012
  • Komentowanie nie jest możliwe

W dniu 26 kwietnia 2012 roku młodzież z Zespołu Szkół nr 3 uczestniczyła w spotkaniu z przedstawicielami Krakowskiego Banku Spółdzielczego, którego organizatorem byli Mariusz Kumorek z Biura Marketingu i Usług Parabankowych oraz nauczyciele ZS nr 3 w Bochni – Barbara Kołacz i Małgorzata Dudek. Spotkanie odbyło się w ramach współpracy patronackiej z Krakowskim Bankiem Spółdzielczym, które rozpoczął Prezes Zarządu KBS mgr inż. Zbigniew Bodzioch krótkim wykładem na temat bankowości spółdzielczej, a następnie wręczył nagrody laureatom konkursu „By na starość nie głodować musisz dzisiaj inwestować”. Udział w konkursie wzięli uczniowie klas drugich i trzecich Technikum Ekonomicznego Zespołu Szkół nr 3 w Bochni. Po wręczeniu nagród pracownicy Banku – makler giełdowy oraz analityk bankowy podzielili się wiedzą na temat gromadzenia i inwestowania środków pieniężnych oraz nowoczesnych urządzeń bankowych. Było to kolejne spotkanie, mamy nadzieję, że nie ostanie, umożliwiające uczniom ZS nr 3 w Bochni łączenie teorii z praktyką.

         

Categories: Aktualności

Comments are closed.