Kobiety z Wenus i Mężczyźni z Marsa

  • By ml
  • 5 marca, 2015
  • Komentowanie nie jest możliwe

„Powszechnie znane jest powiedzenie, że mężczyźni są z Marsa, a kobiety z Wenus. Co prawda oba gatunki spotkały się na Ziemi ale wpływ wcześniejszych planet zdecydowanie zakłóca przebieg informacji pomiędzy Nią a Nim. Ona mówi „nie” gdy myśli „tak”, płacze z niezrozumiałych powodów i wzrusza się na widok pluszowego misia. On twardo stąpa po ziemi gotowy w każdej chwili do pojedynku, nic nie jest w stanie go poruszyć, prócz dwóch rzeczy – jedną jest głód a drugą mecz”

Właśnie tymi słowami rozpoczął się Walentynkowy Turniej Par zorganizowany w naszej szkole tuż przed feriami z inicjatywy „nowego” i „starego” SU. Po „niezwykle trudnych” eliminacjach do oficjalnego finału dotarły 4 pary z klas: 2teb, 2tec, 3tee oraz 4teb. Wśród konkurencji, z którymi przyszło im się zmierzyć znalazł się zabawny quiz a także wcześniej przygotowane scenki kabaretowe ukazujące publiczności, że przeciwieństwa się przyciągają. Zamieniono również naszych kandydatów rolami i Ona musiała odnaleźć się wśród narzędzi wyjętych wprost z męskiego garażu, a On nie mógł zagubić się, szukając czegoś w damskiej torebce. Chłopcy odczytali oświadczyny swojego autorstwa, dziewczęta w zamian zaprezentowały idealny ich zdaniem list miłosny. Najtrudniejszą konkurencją okazało się malowanie paznokci i wiązanie krawatów ale nawet z tym zadaniem nasi uczestnicy ostatecznie sobie poradzili.

Po ponad dwóch godzinach wspólnej zabawy Jury w składzie: Pan Dyrektor Piotr Czekaj, Pani Bożena Kupiec, Monika Trojanowska i Kamil Janik ogłosiło zwycięzców. Zostali nimi Paulina Brzegowa i Adrian Więcek z klasy 4Teb. Zdobyli oni tytuł „Walentynki i Walentego 2015”, zostali udekorowani pamiątkowymi szarfami, otrzymali także czekoladowe serca i  zaproszenie na Walentynkową Pizzę. Mottem tamtego dnia były słowa, które wszystkim utkwiły w pamięci:  „Podaruj miłość a jutro będziesz miał więcej niż dziś.”

 

Categories: Aktualności

Comments are closed.