„Kocham, lubię, szanuję… nie śmiecę”

  • By admin
  • 21 września, 2012
  • Komentowanie nie jest możliwe

Od lat młodzież Zespołu Szkół NR 3 w Bochni bardzo aktywnie uczestniczy w akcji ,,Sprzątanie Świata. Każdą taką akcje poprzedza krótki wykład o potrzebie ochrony środowiska naturalnego , segregacji śmieci i wykorzystania surowców wtórnych. W dniu akcji uczniowie naszej szkoły, pod opieką wychowawców i nauczycieli, sprzątają wyznaczone  wcześniej  ulice – tereny np: Nowy Świat, Krakowska, Teren Szkoły , Krakowskie Przedmieście, Droga do działek, Lasek Uzbornia, Cmentarz Św.  Rozalii, Czerwieniec , Zalesie Dolne, Gipsowa, Parkowa, Św. Marka, Brodzińskiego, Oracka + Planty, Kolanowska. Zebrane odpady uczniowie składali we wcześniej w uzgodnionych miejscach i zostają one odebrane przez służby komunalne. Wszystkie śmieci zostają przetransportowane na składowisko odpadów.

   

Categories: Aktualności

Comments are closed.