Kolejny sukces sportowy!

  • By az
  • 27 stycznia, 2020
  • Komentowanie nie jest możliwe

W piątek 24 stycznia 2020r., uczniowie szkół średnich Powiatu Bocheńskiego spędzili w gościnnych murach Krytej Pływalni w Bochni na Zawodach Powiatowych w Pływaniu Indywidualnym i Drużynowym Dziewcząt i Chłopców, rozgrywanych w ramach Licealiady Młodzieży Szkolnej.
Młodzi pływacy walczyli o najwyższe miejsca na podium ale również o awans do Finałów Wojewódzkich, które są kolejnym etapem w tej konkurencji. Drużynowo (zarówno chłopcy jak i dziewczęta) reprezentacja naszej szkoły zajęła III miejsce na podium. Dodatkowo indywidualnie miejsca na podium zajęli:
Patrycja Kłuś – II miejsce stylem klasycznym
Hubert Kwarta – III miejsce stylem grzbietowym

            

                

Categories: Aktualności

Comments are closed.