Konkurs “Mam Zawód. Mam Fantazję”

  • By admin
  • 19 czerwca, 2012
  • Komentowanie nie jest możliwe

W ramach projektu „Modernizacja Kształcenia Zawodowego” odbędzie się konkurs pt.„Mam Zawód. Mam Fantazję”

Dla Naszej Szkoły przewidziany jest konkurs w branży  turystyczno- gastronomicznej:

  • Barista
  • Carving
  • Barman
  • Kucharz

Do konkursu mogą zgłosić się tylko uczniowie, którzy w Naszej Szkole brali udział i ukończyli kurs w określonej formie wsparcia, realizowanej w ramach projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce”, oraz zostali zakwalifikowani do konkursu. Każdy uczestnik może wziąć udział w nie więcej niż dwóch konkurencjach zawodowych w danym roku szkolnym. Za zajęcie trzech pierwszych miejsc w każdej konkurencji oraz za zdobycie wyróżnień zostaną przyznane nagrody, m.in. sprzęt elektroniczny.

Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie zgłoś się do swojego nauczyciela technologii gastronomicznej lub zajęć praktycznych do 29 czerwca 2012r. Termin konkursu przewidziany jest na 20 października 2012w ZS2 Kraków.  

Szczegółowe informacje dotyczące poszczególnych konkurencji znajdują się w załącznik.1

 Regulamin konkursu znajduje się w gablocie koło s.22 i na stronie www.zawodowa-malopolska.pl

Categories: Aktualności

Comments are closed.