Konkurs muzyczny „Szansa na sukces” z Panem Markiem Piekarczykiem

  • By ml
  • 14 listopada, 2016
  • Komentowanie nie jest możliwe

Zapraszamy uczniów naszej szkoły do udziału w imprezie charytatywnej „Bawiąc się pomagasz”, która odbędzie się w połowie stycznia 2017 roku. W roku ogłoszonym przez Ministra Edukacji Narodowej – Rokiem Wolontariatu, podjęliśmy inicjatywę niesienia pomocy chorym dzieciom, podopiecznym Fundacji AUXILIUM. Naszym gościem honorowym będzie Pan Marek Piekarczyk, który zgodził się wesprzeć naszą inicjatywę pomagania poprzez wspólną zabawę.

Podczas imprezy zostanie przeprowadzony międzyszkolny konkurs muzyczny w konwencji  „Szansy na sukces”.  W konkursie mogą wziąć udział uczniowie lub zespoły muzyczne, których pasją jest muzyka i którzy starają się tę pasję rozwijać.  Uczestnik  lub zespół wykona jeden wybrany przez siebie utwór  z  repertuaru Pana Marka Piekarczyka. Jury pod przewodnictwem naszego gościa honorowego oceni i wyłoni najlepszego wykonawcę a także wręczy dyplomy i nagrody.

Zgłoszenia do etapu szkolnego proszę składać w bibliotece  szkolnej u Pani Anny Sadkowskiej w terminie do 18 listopada 2016 r. Wszelkich informacji na powyższy temat udziela  Elżbieta Madej.

Zapraszamy do udziału w tym przedsięwzięciu i do wspólnej zabawy.

Categories: Aktualności

Comments are closed.