Konkurs na najlepsze zajęcia z przedsiębiorczości

  • By admin
  • 2 lutego, 2009
  • Komentowanie nie jest możliwe

W imieniu Małopolskiego Studenckiego Forum Business Centre Club serdecznie zapraszam uczniów Państwa szkoły do wzięcia udziału w
IV edycji ogólnopolskiego KONKURSU NAJLEPSZE ZAJĘCIA Z PRZEDSIĘBIORCZOŚCI.
Inicjatywa jest objęta patronatem honorowym Małopolskiego Kuratora Oświaty oraz Prezydenta Miasta Krakowa.

Sprawdź się w ogólnopolskim konkursie stworzonym z myślą o ludziach takich, jak Ty – młodych, kreatywnych, przedsiębiorczych! Rejestracja do konkursu trwa od 2 lutego do 11 marca 2009r. na www.najlepsze-zajecia.pl

Konkurs jest przeznaczony dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych: Wystarczy zebrać 3-osobowy zespół i pod opieką nauczyciela podjąć wyzwanie: wcielić się w rolę właściciela firmy i rozwiązać problem biznesowy. Czekają bardzo atrakcyjne nagrody, a dla zwycięzców etapu regionalnego INDEKSY NA WYŻSZĄ SZKOŁĘ ZARZĄDZANIA I BANKOWOŚCI w Krakowie!!!

Aby wziąć udział w konkursie należy: Zarejestrować zespół za pomocą formularza na stronie internetowej:www.najlepsze-zajecia.pl Rejstracji dokonuje nauczyciel – opiekun zespołu! W dniach od 3 do 11 marca rozwiązać zadanie typu case study dotyczące problemu biznesowego. Ten etap odbywa sie całkowicie przez Internet – zobaczysz, to prostsze niż Ci się wydaje!

10 najlepszych zespołów z województwa zostanie zaproszonych na finał regionalny, który odbędzie się 26 marca w Krakowie. A tutaj czekają na nich atrakcyjne nagrody i wiele niespodzianek. 1 zespół – zwycięzca etapu regionalnego weźmie udział w finale finałów w Warszawie.

Co daje udział w NZP? Doświadczenie w pracy nad projektem za pośrednictwem Internetu. Możliwość korzystania z Bazy Wiedzy dostępnej na stronie www.najlepsze-zajecia.pl po zalogowaniu. Udział w finale regionalnym w Krakowie, gdzie przygotowaliśmy dla uczestników niespodziankę. Możliwość zdobycia cennych nagród, a przede wszystkim INDEKSU na Wyższą Szkołę Zarządzania i Bankowości w Krakowie.

Categories: Aktualności

Comments are closed.