Konkurs Wiedzy Informatycznej

  • By ml
  • 17 marca, 2016
  • Komentowanie nie jest możliwe

Małopolska Wojewódzka Komenda OHP w Krakowie 23 lutego przeprowadziła XI Wojewódzki Konkurs Wiedzy Informatycznej Młodzieży OHP, w którym wzięło udział 16 uczestników – laureatów eliminacji przeprowadzonych w jednostkach organizacyjnych. Naszą szkołę reprezentowała uczennica klasy IIz- Beata Helak.

Konkurs, który odbył się w 6 – 5 Ośrodku Szkolenia i Wychowania w Lanckoronie otworzył Wojewódzki Komendant OHP Krzysztof Świerczek. Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwała komisja w składzie: Grzegorz Turek – nauczyciel informatyki w Zespole Szkół Mechanicznych nr 2 w Krakowie, Jacek Doniec – informatyk z Małopolskiej WK OHP oraz Ewa Opałek-Śnieg – kierownik Zespołu ds. kształcenia i wychowania.  Głównym zadaniem było przedstawienie i obrona samodzielnie przygotowanej pracy konkursowej 
z zastosowaniem technologii informatycznych. Dominowały prezentacje multimedialne i samodzielnie utworzone strony internetowe. Podczas konkursu uczestnicy musieli wykazać się również wiedzą teoretyczną, w tym celu rozwiązywali test wielokrotnego wyboru. Beata Helak przygotowała prezentację na temat historii i ciekawostek oraz zabytków rodzinnej miejscowości Starego i Nowego Wiśnicza.

Categories: Aktualności

Comments are closed.