Koszykarki z Ekonomika – Vice Mistrzyniami Polski!

  • By az
  • 14 czerwca, 2018
  • Komentowanie nie jest możliwe

Miło nam poinformować o ogromnym sukcesie sportowym reprezentacji naszej szkoły! Uczennice ZS 3 w Bochni dzięki wywalczeniu mistrzostwa małopolski, miały prawo reprezentowania województwa w Finale Ogólnopolskim w Koszykówce Dziewcząt – LICEALIADA 2018 w Aleksandrowie Łódzkim (5 – 7.06.2018r.)

Do zawodów zgłosiło się 12 najlepszych szkół średnich z całej Polski ale to nasze zawodniczki wywalczyły tytuł Vice Mistrza Polski!

Reprezentacja ZS 3 Bochnia: Natalia Mazur, Aisza Buczek, Gabriela Rak, Aleksandra Poradowska, Julia Fortuna, Karolina Przybyła, Edyta Rudnik, Patrycja Kłuś, Barbara Mroczek, Kinga Dylowicz (wszystkie to wychowanki MOSiR Bochnia

“W Zespole Szkół nr 3 w Bochni zawsze przywiązywaliśmy wagę do wspierania uczniów w rozwoju ich talentów i zainteresowań, nawet tych poza szkolnych. Od dwóch lat zawodniczki MOSiR Bochnia w koszykówce są uczennicami Naszej szkoły i od tego czasu szkoła wspiera je w rozwoju swojej pasji, ale również umożliwia im udział w zawodach sportowych i rywalizacji sportowej szkół ponadgimnazjalnych w ramach Licealiady. Dzięki ogromnej woli walki, treningom w MOSiR, zaangażowaniu finansowemu Powiatu Bocheńskiego i Rady Rodziców, Nasza Reprezentacja Szkoły w koszykówce dziewcząt, jest wspaniałą wizytówką szkoły, powiatu a od dwóch lat również województwa Małopolskiego. Zespół Szkół Nr 3 w Bochni Wicemistrzem Polski w koszykówce – to brzmi naprawdę dumnie. Dziękuję bardzo wszystkim zawodniczkom, ich trenerom z ramienia szkoły i MOSiR-u za wspaniałą walkę i godne reprezentowanie szkoły. Dziewczyny jesteście wielkie! “. – Piotr Czekaj Dyrektor ZS 3 w Bochni

Społeczność Ekonomika gratuluje sukcesu!

Categories: Aktualności

Comments are closed.