Koszykówka: dziewczęta z Ekonomika najlepsze!

  • By admin
  • 14 lutego, 2008
  • Komentowanie nie jest możliwe

W poniedziałek 11 lutego na hali bocheńskiego II LO odbyły się Powiatowe Zawody w Koszykówce Dziewcząt. Z pośród 6 drużyn Powiatu Bocheńskiego najlepszymi koszykarkami okazały się dziewczęta z naszej szkoły.

.Coroczna licealiada ma na celu wytypowanie najlepszych drużyn z naszego Powiatu do zawodów rejonowych, które w tym roku odbyły się dzień później po powiatowych także w Bochni (Ekonomik na II pozycji) W tegorocznych zawodach brały udział szkoły: I LO, II LO, ZS nr 1, 2, 3 i ZS w Dąbrowicy.

Wyniki w zawodach powiatowych:

 

1. ZS nr 3 w Bochni
2. I LO w Bochni
3. II LO w Bochni
4. ZS nr 2 w Bochni
5. ZS Dąbrowica / ZS nr 1 w Bochni

Categories: Aktualności

Comments are closed.