Krakowski Salon Turystyczny

  • By admin
  • 11 kwietnia, 2012
  • Komentowanie nie jest możliwe

Dnia 30 marca 2012 roku klasy turystyczne i hotelarskie: 3TEf, 3TEe, 1TEe odwiedziły tegoroczny Krakowski Salon Turystyczny w Galerii Bunkier Sztuk w Krakowie. Targi turystyczne to przede wszystkim miejsce promocji, prezentacji ofert oraz nawiązywanie nowych kontaktów w branży. Dla wszystkich zwiedzających Krakowski Salon Turystyczny jest okazją do zapoznania się z ofertami turystycznymi, to konkursy i degustacja wyrobów regionalnych, wystawa fotografii, ale także występy artystyczne i spotkania ze znanymi podróżnikami. W czasie trwania targów można dokonać zakupu wycieczki, otrzymać wejściówki na imprezy organizowane przez Krakowskie Biuro Festiwalowe, zarezerwować hotel czy sprawdzić oferty touroperatorów, a także wzbogacić się w poradniki turystyczne oraz mapy szlaków turystycznych.

    

Categories: Aktualności

Comments are closed.