“Książki są jak towarzystwo, które sobie człowiek dobiera” Monteskiusz

  • By wwwzs3
  • 23 kwietnia, 2013
  • Komentowanie nie jest możliwe

22 kwietnia jak co roku o tej porze biblioteka naszej szkoły uczciła święto literatury obchodzone na całym świecie jako Międzynarodowy Dzień Książki i Praw Autorskich. W klimacie tego święta odbyło się kameralne spotkanie, w trakcie którego biblioteka w obecności Dyrekcji i Wychowawcy żegnała dotychczasowy aktyw biblioteczny z klasy 4 Tef, kończącej za kilka dni naukę w naszej szkole. Była to wyjątkowa klasa, której biblioteka  i to co się w niej działo nie było obojętne dlatego w dniu pożegnania padły słowa wdzięczności za pomoc, codzienną pracę i życzliwość. Rozdano dyplomy i nagrody a całość spotkania osłodził symboliczny tort w kształcie książki.
Biblioteka ma nadzieję, że ten wspólnie spędzony czas w bliskości książek zaowocuje nie tylko na egzaminie dojrzałości ale przede wszystkim w życiu.

 

Categories: Aktualności

Comments are closed.