„Kto czyta, żyje podwójnie”… Konkurs Czytelniczy

  • By az
  • 10 czerwca, 2019
  • Komentowanie nie jest możliwe

23 maja  2019r. odbyła się kolejna edycja konkursu czytelniczego. Tym razem młodzież klas drugich zmierzyła się z  klasyką literatury polskiej, dziełem  Adama Mickiewicza pt. Dziady, cz.III.  Do konkursu przystąpiło 20 uczniów, których zadaniem było  wykazanie się wnikliwą wiedzą na temat treści utworu.  Poziom, jak co roku,  był wysoki, a  uczestnicy udowodnili, że „kto czyta, żyje podwójnie”…

Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

1 miejsce:  Angelika Kasztulska -  klasa 2TEc

2 miejsce:  Natalia Gicala  -  klasa 2TEd

Paulina Lalik   -  klasa 2 TEa

3 miejsce:  Klaudia Kukla  -  klasa 2TEa

Wioleta Marecik – klasa 2TEc

 

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu czytelniczego, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy!!!

Nauczyciele języka polskiego: Maria Więcek, Renata Krawczyk i Ewa Szymczyk

Categories: Aktualności

Comments are closed.